.

CURITY Практични Памук се Тркалаат [CURITY LAKESIDE CTN се ТРКАЛААТ]

CURITY Практични Памук се Тркалаат [CURITY LAKESIDE CTN се ТРКАЛААТ]

DEN 1436.88

Тековен
Во магацинот.

EA=Секоја од 1. *Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ предвид* Kendall Брендови Сега Дел од Covidien - Пакување може да ја покажуваат промени.Производителот # 2287 Бренд Curity Производителот Covidien Апликација Памук се Тркалаат Боја Бела Димензии 12.5 X 56 Инчен Материјал Избелени Памук Облик на Ролна Стерилитет Non Sterile UNSPSC Код 42311505 Карактеристики Нехируршки избелени памук завиткани во сина хартија Autoclavable, мека и nonabsorbent.

Параметри на производот