.

Medline MDS251518LF Стерилни X-Ray Пронајде Круг на Сунѓери, Делукс, 18 x 18 (Пакување од 200)

Medline MDS251518LF Стерилни X-Ray Пронајде Круг на Сунѓери, Делукс, 18 x 18 (Пакување од 200)

DEN 321.60

Тековен
Во магацинот.

Пакет Димензии : 18.25" (L) x 11.75" (W) x 13.25" (H).Пакет Количина : 1. Пакет Тип : Професионална Здравствена Заштита.Земја На Потекло : Кина.Опис на производот Латекс-слободен круг сунѓери се претходно измиени и де-linted за проблемот-слободна употреба. 100% памук, многу абсорбента.Контакт Информации За Производителот 18006335463.

Параметри на производот