.

Адвокатско Читање Очила Стилски Читатели Големи Лесен Читач 1.0 1.25 1.5 1.75 2.0 2.25 2.5 2.75 3.0 3.5 4.0 WEMOOTANTS

Адвокатско Читање Очила Стилски Читатели Големи Лесен Читач 1.0 1.25 1.5 1.75 2.0 2.25 2.5 2.75 3.0 3.5 4.0

DEN 359.76

Тековен
Во магацинот.

Анти-Рефлективен Слој на кожата.ТОПЛО СОВЕТИ : ве Молиме откине проѕирна заштитна фолија пред да го носат нашиот читање очила.ПОПРАВКА на ПОЛНЕЊЕ : Употреба на преносни Шрафцигер да се одржи вашата очила редовно (еднаш на секои 2 недели) за долгорочно носи и не е лесно да се оштетат.Може да се добијат на следниве предмети : .Ако производот има каква било штета или други проблеми, ве молиме не двоумете се да контактирате со WEMOOTANTS УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ ТИМ!(Само кликнете на продавачот на име "WEMOOTANTS" да се зборува!).75 : Ултра-лесни рамка со 180° флексибилни пролет зглоб прави читање очила за мажи трајни & отпорно на гребење и се решава проблемот "Завртки Падна/Извори Падна/Оружје Купени Надвор", нашата машка читателите се дизајнирани да издржат секојдневните елементи со Удобноста Пролет Шарки и Здрав Тесни Завртки.57"), Рамка Ширина-134mm(5.71"), Храмови-140mm(5.Мини Шрафцигер *1,.Елегантен Читање Очила *1,Мини Шрафцигер *1,да се Избегне-изгубени Јаже *1,Микрофибер Торбичка *1,повторно употребувани Ткаенина за Чистење *1,.Отстранлив Очила Капак и Леќа Филмови за да се избегне гребење за време на транспортот.не-поларизирани.Микрофибер Торбичка *1,.Ткаенина за чистење & мека торба за да ги отстраните досадни smudges.09"), Мост-18mm(0.Мала ТЕЖИНА ЧИТАТЕЛИТЕ ЗА МАЖИ 1.Рака : 4 сантиметри.На лесни мажите читање очила 1.Елегантен Читање Очила *1,.

Параметри на производот