.

GUOCAO Топката Завртка SFU1605 Топката Завртка Со Нут За CNC 300мм Линеарно Движење Производи Линеарна Slide

GUOCAO Топката Завртка SFU1605 Топката Завртка Со Нут За CNC 300мм Линеарно Движење Производи Линеарна Slide

DEN 2902.56

Тековен
Во магацинот.

1.Тркалање на топката прецизност, во голема мера се намалува триењето отпор. 2.Ротари движење и линеарно движење се конвертира во секоја.други, и челик топката се користи како подвижна медиум. 3.Издржливи, долг животен век.Ние ќе се обезбеди најдобра услуга.Ако има било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт.Нашата логистика ќе биде побрзо од веб-сајт.Карактеристики : Материјал : Имајќи steel Color : silver Size : 30.5 x 1cm Diameter : 1.7 cm The топката завртка орев е идеална за возење уред за ротари движење и линеарно движење.Неговата структура се карактеризира со завртка ритам со завртки орев со топка (asintermediate пренос елемент), за да се намали триењето.Пакет се Вклучени : 1 x Топката Screw Your 100% задоволство е нашата крајна цел е,ако имате било каков проблем,ве молиме слободно контактирајте со нас!Ние ќе се обезбеди најдобра услуга.Ако има било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт.Нашата логистика ќе биде побрзо од веб-сајт.

Параметри на производот