.

Дрвото На Животот Сликарство Салата Drawstring Ранец String Торба Sackpack За Мажи Жени Пешачење Јога Патување Плажа

Дрвото На Животот Сликарство Салата Drawstring Ранец String Торба Sackpack За Мажи Жени Пешачење Јога Патување

DEN 1507.20

Тековен
Во магацинот.

Материјал : Направен Од Високо-Густина Сите-Полиестер Казна-Мушка Полиестер Ткаенини, Кој Е Светлина И Силна. Карактеристики : Голем Капацитет, Мала Тежина, Мали Димензии, Лесен За Чување.Било Каков Проблем, Ве Молиме Да Бидат Слободни Да Контакт.Совршен Подарок : Тоа Е Идеален За Шопинг, Туристички, Спортски, Јога, Пливање, Роденденски Подароци Или Празник Подароци.

Параметри на производот