.

Nativity се Поставува за Божиќ Затворен Светиот Семејство Figuriner Декорација и Прикажување на Mantel или Прозорец Sill

Nativity се Поставува за Божиќ Затворен Светиот Семејство Figuriner Декорација и Прикажување на Mantel или Прозорец

DEN 383.76

Тековен
Во магацинот.

Карактеристики-Светото Семејство :Свети Јосиф, Марија и Малиот Исус Христос со маска。.Figurine мерки е околу 2,5(Л)x 1.8(W)x 2.8(H) инч. 2020 Nativity се Поставува за Божиќ Внатрешна : Ова карантин светиот семејство украс е дизајниран да ја одбележат оваа година на социјално дистанцирање и карантин.Nativity се Поставува за Божиќ Затворен ќе биде совршен персоналните божиќ декорација подароци.Прашина со мека крпа или мека четка.избегнувајте вода или раствори за чистење.Спакувани во заштитна боја на кутијата за лесно kinki и складирање.Божиќ украси за вашиот дом, Божиќ партија, канцеларии, продавници, училници и други прилики.Се користи за дома Новогодишни елки, doorknobs, на каминот мантија, или било каде со кука!И отворено зимски домашна декорација.Како greating за зима тема божиќ партија и селски farmhouse дрво декорација.Исто така и прикачени на нив како Божиќ подарок тагови и Најдобри Божиќни подароци на вашето семејство или пријатели.Секоја декорација доаѓа со златен јаже, што е полесно да се откажам.На Божиќ украси дрво со виси на јажиња,која може да донесе повеќе симпатична шарм и живописни бои во вашиот дом.

Параметри на производот