.

Revotech Купола Fisheye РОЕ IP Камера, HD 3MP Внатрешна Безбедносна Камера ONVIIF 1.7 мм Леќа 6 Низа IR LED Ноќ Визија P2P Далечинско Гледање видео надзор Видео Камери H. 265/H. 264(IF02-СТР Вај?

Revotech Купола Fisheye РОЕ IP Камера, HD 3MP Внатрешна Безбедносна Камера ONVIIF 1.7 мм Леќа 6 Низа IR LED

DEN 1286.16

Тековен
Во магацинот.

Моќ извира покриени од еден ден.И тоа, исто така, имаат помошната конекторот, може да се напојува со конвенционалните 12 V 2 A напојување и да се користи како Не-РОЕ IP камера.4 kg Audio Mini дизајн : мала бучава, со голема fidelity Listening опсег : 5-20 плоштадот meters Sensitivity : -36d BSignal сооднос : 58 DBPointing карактеристики : full pointing Microphone големина : φ6mm * 5mm Package Содржина : 1 x Camera1 x Упатство (на англиски јазик)1 x Преземете Card1 x Завртки Сет.

Параметри на производот