.

Kadimendium Трајни Флексибилни Јога Тркала Кругови за Bodybuilding

Kadimendium Трајни Флексибилни Јога Тркала Кругови за Bodybuilding

DEN 1267.20

Тековен
Во магацинот.

2 различен тип за да го изберете, прекрасна алатка за тело фитнес.Направени на квалитетот СТП гумени материјал, отпорни на абење, висока густина, флексибилни, еластични.Надворешниот усвојува 5 мм дебел СТП гумена подлога, која е ефикасен, флексибилен и безбеден, без мирис.Усвојување на гума како бафер слој од надворешниот прстен, може да се ослободат од непријатноста, намалување на тешко контакт сила и да се направи јога тркала повеќе против пролизгување.Може да товарот 200 KG, висока компресија отпор.Функција : 1. Направени на квалитетот СТП гумени материјал, отпорни на абење, висока густина, флексибилни, еластични.2. Надворешниот усвојува 5 мм дебел СТП гумена подлога, која е ефикасен, флексибилен и безбеден, без мирис.3. Усвојување на гума како бафер слој од надворешниот прстен, може да се ослободат од непријатноста, намалување на тешко контакт сила и да се направи јога тркала повеќе против пролизгување.4. Може да товарот 200 KG, висока компресија отпор.5. 2 различен тип за да го изберете, прекрасна алатка за тело фитнес.Спецификација : Предмет тип : Јога Тркала Состојба : 100% сосема new Material : СТП Rubber Optional боја : црна внатрешниот круг, дрво жито внатрешниот прстен Пакет Листа : 1 x Јога Тркала .

Параметри на производот

Item type:
 Yoga Wheel Condition
Package List:
1 x Yoga Wheel  :