.

J. W. Winco 8N12P13/MS Поставите Завртка со Месинг Совет, Европскиот Стандард 5.8 Одделение (да се Спореди SAE Класа Одделение), Челик Тело, М8 x 1.25 Конец, 12 mm Студ Должина, Црна Окс

J. W. Winco 8N12P13/MS Поставите Завртка со Месинг Совет, Европскиот Стандард 5.8 Одделение (да се Спореди SAE

DEN 212.88

Тековен
Во магацинот.

М8 x 1.25 Тема. 12mm Студ Должина.Внатрешни Хексадецимален 4mm A/F. 6mm Месинг Совет Дијаметар. 1.5 mm Месинг Совет Висина.Копачка завртки со месинг или најлон совети GN 913.3 се препорачува кога површината да биде стегната не мора да бидат оштетени.Тие може да се користи со сите различни делови (лост, рака копчиња, ѕвезда копчиња, и knurled ореви).

Параметри на производот