.

Alvin е Кабли Моќ Кабел за BMPCC4K BMPCC 4K Blackmagic Џеб Кино Камера 4k

Alvin е Кабли Моќ Кабел за BMPCC4K BMPCC 4K Blackmagic Џеб Кино Камера 4k

DEN 719.76

Тековен
Во магацинот.

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Моќ Кабел за Blackmagic џеб кино камера 4k.Овој кабел работи со 12 V Антон Bauer Златни Плочи, V-планината Плочи, DC 5.5 X2.5 MM излези, NP-F970 12 V батерија плоча.Се работи за : BMPCC4 K BMPCC 4 K Blackmagic Џеб Кино Камера 4 K.Кабел должина:Мин должина 15.7 инчи,Max должина 39 инчи.2 pin конектор е push-pull авто-заклучување конектор.Тоа ќе автоматско заклучување кога е вметната во камерата.Тоа е невозможно да се pop-off (исклучено).Треба да притиснете на врвот од 2 pin конектор, кој лесно ќе се повлече на неа надвор, наместо да се повлече од pinching директно кабел или долниот дел од конекторот.

Параметри на производот