.

ДОМ-X Тело Exfoliating Мит, Scrubber Ракавица за Бања, Туш Exfoliator Сунѓер-Seafoam Сино - 8 ¼ X 7

ДОМ-X Тело Exfoliating Мит, Scrubber Ракавица за Бања, Туш Exfoliator Сунѓер-Seafoam Сино - 8 ¼ X 7

DEN 191.76

Тековен
Во магацинот.

Ако навистина сакате вашата кожа да светат, најдобар начин е да се нежно да разлиствам да се отстрани нечистотиите, откривајќи природно и блескава кожа имате под.Чувајте го ова со полно работно тело exfoliator во када, туш, или во близина да користите секогаш кога ви треба.Креирај свој професионален кожата режим, кој можете да го направите дома и да добиете мазна кожа сте секогаш сакаше со овој уникатен и корисен производ.EXFOLIATOR РАКАВИЦА : Ова exfoliating мит е дизајниран како традиционалните exfoliator додатоци, но има пресврт.Оваа кожа exfoliator сунѓер е совршена големина за да ги собере било која страна и да одам на работа, лесно и ефикасно.Се применуваат директно да се навлажни кожата, триење во кружни движења.

Параметри на производот