.

Mohawk Завршувањето На Производи M230-1250 Fil-Stik Поправка На Моливи (12 Pk), Multicolor

Mohawk Завршувањето На Производи M230-1250 Fil-Stik Поправка На Моливи (12 Pk), Multicolor

DEN 611.76

Тековен
Во магацинот.

Нема топлина или посебни потребни алатки.Едноставно се трие во & брише off.Исчезнат-отпорни, nonbleeding Постојани бои.Може да се topcoated веднаш со тон заврши aerosols или други облоги. 12 pk.Fil-stik поправка моливи, 12 pk, од mohawk се полу-тешко китови стапчиња се користи за да се пополни во nicks и гребење или отворен агол зглобовите.На пополнување можат да бидат заштитени со Тон заврши aerosols или други облоги.Нема топлина или посебни потребни алатки—едноставно бришење и да ги исклучи.

Параметри на производот