.

2 ПАРЧИЊА U-Завртки 304 од не ' Рѓосувачки Челик U-Топ Цевка Менгеме Брод Палубата Хардвер U-Топ Fastener М12 x 51mm за Автомобил или Едрење Приколка Замена Дел(Сребро)

2 ПАРЧИЊА U-Завртки 304 од не ' Рѓосувачки Челик U-Топ Цевка Менгеме Брод Палубата Хардвер U-Топ Fastener М12

DEN 369.36

Тековен
Во магацинот.

U-облик на гром е да се направи на 304 Нерѓосувачки Челик, конструиран со одлични перформанси во antirust и отпорност на корозија.Искористени да се поправи или да се поврзете на заклучен делови на цевки, дрво, итн.Погоден за автомобили, бродови, водоводни системи, и други домашни и индустриски апликации.Лесен за употреба и инсталирање.Големина - Тема : М12; Вкупна Должина : 87mm;Род Кол : 10.8 mm;Тема Должина : 35mm.Карактеристики : U-облик на гром е да се направи на 304 Нерѓосувачки Челик, конструиран со одлични перформанси во antirust и отпорност на корозија.Погоден за автомобили, бродови, водоводни системи, и други домашни и индустриски апликации.Искористени да се поправи или да се поврзете на заклучен делови на цевки, дрво, итн.Лесен за употреба и инсталирање.Карактеристики : Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Боја : Сребро.Пакет се вклучени : 2 ПАРЧИЊА У Облик на Гром.

Параметри на производот