.

Rolabling Помине Cuticle Тласкач и Лажица Почиста Професионални Нерѓосувачки Челик Двојно Заврши Cuticle Смена на Ноктите Машина Педикир Маникир Нокти Заштита на Алатката (г?

Rolabling Помине Cuticle Тласкач и Лажица Почиста Професионални Нерѓосувачки Челик Двојно Заврши Cuticle Смена

DEN 108.00

Тековен
Во магацинот.

Направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик со текстура зафат.Dual-крај тласкач со 2 различни алатки,внимателно дизајн,мазна на допир.Овој двоен-крај cuticle тласкач лажица е Одлична за чистење на под ноктите cuticle или нечистотија.Издржливи dual-крај лажица тласкач кој може да се користи за Долго Време.Совршен маникир и педикир tools.Погоден за професионални ноктите салон и лична употреба.Карактеристики : Материјал : 100% од не ' Рѓосувачки Челик Боја : Sliver Должина : 4.84 инчен / 12.3 cm Dual-крај тласкач со 2 различни алатки Внимателно дизајн,мазна на допир Совршен маникир и педикир алатки Одлична за чистење на под ноктите cuticle или нечистотија, Погоден за Професионални Салон употреба или домашна употреба.

Параметри на производот