.

2 Полици Бања Складирање Полица Вертикална Складирање Полица Тенок Бања Складирање Кабинет Кат Стои Тесен Шкафот Полица Тоалет Бела Боја (Бела)

2 Полици Бања Складирање Полица Вертикална Складирање Полица Тенок Бања Складирање Кабинет Кат Стои Тесен Шкафот

DEN 3970.56

Тековен
Во магацинот.

[Соодветно Место] : Тоа е Совршен За Канцеларија, Дневна Соба, Изложбена Сала, Бања,спална соба И во Мали Делови Во Вашиот Дом, Итн. [Производ Функција] : Направен Од Пвц Материјал,совршен За Бања;одговара За Мали Простори Помеѓу Тоалет се Вклопуваат Помеѓу Тоалет се Вклопуваат Помеѓу Када Користи Како Тоалет Хартија Преградата Помеѓу Ѕидот тенок полица исто така се користи како кујна организатор складирање;се користи како мала ноќ маса за спални соби;се користи како нивоа на растенијата стои на балконот.И тоа е лесно да се состави.Оваа бања caddy организатор туш пакет вклучува собранието настава за следење на замена.со цел секој слот и притиснете нежно време се собрани.

Параметри на производот