.

OGX борбата против + Кокос Кадрици Виткање на Косата Путер, Длабоко Влага Оставете-Во Косата Маска & Третман со Масло од Кокос, Цитрус Нафта & Мед, Paraben-Free и Sulfated-Surfactants С

OGX борбата против + Кокос Кадрици Виткање на Косата Путер, Длабоко Влага Оставете-Во Косата Маска & Третман

DEN 143.76

Тековен
Во магацинот.

Скроти frizz и мазна кадрици со оваа длабока влага кадрава коса путер Помеша со масло од кокос, оваа оставете-во косата маска и третман detangles и хидрира за дефинирани кадрици полн со испитување и сјај.ПОДОБРАТ ВАШИТЕ КАДРИЦИ : Оваа 66-унца када OGX Изгасне, Кокос Кадрици Виткање на Косата Путер помага detangle и подобрување на дефиницијата за непречено кадрици кои се полни со испитување и сјај.ЛУКСУЗЕН, DECADENT СПИРАЛИ : Идеален за средни до крупни-текстура на косата и се наменети за подобрување на природната мекост, оваа длабока влага кадрава коса третман, исто така, quenches, хидрира и tames frizz.КАДРАВА КОСА ГРИЖА ИНСПИРИРАНИ ОД ПРИРОДАТА : На негување мешавина содржи масло од кокос, кои им помага да додадете сјај и мекост на косата, цитрус масло да помогне да се разјаснат и да се открие сјај, и слатки мед кој има humectant својства кои го прават тоа одличен крем.Скроти frizz и мазна кадрици со оваа длабока влага кадрава коса путер Помеша со масло од кокос, оваа оставете-во косата маска & третман detangles и хидрира за дефинирани кадрици полн со отскокнување & сјај.

Параметри на производот