.

MODONA Агол Стаклена Полица со Пре-Инсталиран Железница - Сатен Никел - Овална Серија - 5 Година Гарантен

MODONA Агол Стаклена Полица со Пре-Инсталиран Железница - Сатен Никел - Овална Серија - 5 Година Гарантен

DEN 719.76

Тековен
Во магацинот.

Контактирајте не за било какви прашања, она што и ние ќе го поправи тоа веднаш.Железнички чува сите Содржини сигурна и Безбедна.ДОВЕРБА : СИТЕ Modona Производи кои се опфатени со нашата комплетна 5 ГОДИНА ГАРАНТЕН.УБАВА : Ексклузивни, Чисти, Модерен Дизајн.Оваа единица е достапна во ПОЛИРАН ХРОМ, САТЕН НИКЕЛ, и НАНЕСУВААТ БРОНЗА.Идеален за употреба во Туш да се Одржи на Течен Сапун, Шампон и Балсам Шишиња.ЛЕСНО : Тешки за Инсталација на Хардвер, вклучувајќи Нерѓосувачки Челик Завртки, Висок Квалитет на Ѕид Подлога, Детални Инструкции за Инсталација и монтажа ДЕФИНИЦИЈА.Прекрасни Сатенски Никел Заврши.КВАЛИТЕТ : Направен од Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Челик и се КАЛЕНО Стакло.Ексклузивно, Чиста, Модерен Дизајн.MODONA е Агол Стаклена Полица со Железнички ќе ви помогне да се трансформира во вашата бања во бањата на вашите соништа.Голема Големина = 10½" x 10½" x 3½".Сите Modona производи кои се опфатени со нашата комплетна 5 ГОДИНА ГАРАНТЕН.Агол Стаклена Полица со претходно Инсталирани Железница.Железнички е Пре-Инсталиран, осигурување "БЕЗ Проблеми Инсталација".Ако имате било каков проблем, она, ве молиме контактирајте со нас со кликнување на "Modona Бања Компанија" на врвот на оваа страница.Ние ќе се одговори и да се реши проблемот во рок од 24 часа.Железнички чува сите Содржини сигурна и Безбедна.Железнички е ПРЕ-ИНСТАЛИРАН.База и да Заврши Натпреварот сите други Предмети во Овалната Серија.

Параметри на производот