.

Сојузничките Месинг МТ-16 Montero Колекција Крпа Прстен, Сатен Хром

Сојузничките Месинг МТ-16 Montero Колекција Крпа Прстен, Сатен Хром

DEN 1701.12

Тековен
Во магацинот.

Направена од најдобрите солидна месинг материјали. 6-во дијаметар прстен е совршена големина.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.Ѕидот монтирани дизајн е идеален за употреба на простор.Дизајнер заврши ќе се обезбеди отпорност на слободни перформанси.Производи се обезбедени со ограничено траење.Оваа напнат рака крпа носител е она што ви треба за да vamp до вашата бања.Создадени со најдобрите месинг материјали и се достапни во различни дизајнер заврши, ова рака крпа носител е лесно да се инсталира и да се идеален додаток за вашиот бања или кујна.Еден од многуте координирање на додатоци во Сојузничките Месинг Колекција на додатоци.На Montero Колекција е еден од нашите повеќето различни линии.На blocky плоштадите и правоаголни карактеристики во оваа збирка се потенцира прави линии и буци детали како цилиндар што служи како одежда кука.Boxy, правоаголни оружје водител на тоалетна хартија мислења, крпа барови, и полица хардвер.Речиси може да се види на мускулите во рангирани плоштадот детали во колекцијата е туш род загради и дебели кругови кои encase сапун сад во ѕид-монтирани сапун јадење држачот.Не пропуштајте дебели, shatterproof стаклени полици и здрав цилиндар блокови кои ги красат мулти кука полици.Исто така има убав, вдлабнати две-пост тоалетна хартија носителот и сличен дизајн за монтирање на ѕид.

Параметри на производот