.

MODENPET Мачка Дрво Condo Мебел Маче Активност Кула Милениче Kitty Игра Куќа,Cat Дрво со Екстра Гребење Одбор & Мислења, Маче Кула Центар со Кадифен Костур и Фитили Топка

MODENPET Мачка Дрво Condo Мебел Маче Активност Кула Милениче Kitty Игра Куќа,Cat Дрво со Екстра Гребење Одбор

DEN 1991.76

Тековен
Во магацинот.

Мачката hammock andscratching пост е голема пречка за мачки со proclivity за clawing работи што не треба, како што drapes, ролетни, мебел,andmore.Сите хардвер и алатки се вклучени,да Стане убава пејзаж дома.14 и делови"W x 51.ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ И УБАВ : Својот атрактивен изглед ќе комплимент секоја соба во вашиот дом како парче убаво домашно милениче мебел отколку џунгла салата.Покрај тоа, детално упатство е вклучена.Местото во близина на вашиот омилен мачка на прозорецот или каде што тој или таа likesto потрошите време, и да се види на забава започне.

Параметри на производот