.

Marktol 2 Пар Пети Сепаратори,Мека Пена Пети Сепаратори Педикир,Одлична за Педикир Партија, Спа Партија, Професионални Салон, Нокти,Pinks&Сина

Marktol 2 Пар Пети Сепаратори,Мека Пена Пети Сепаратори Педикир,Одлична за Педикир Партија, Спа Партија, Професионални

DEN 94.80

Тековен
Во магацинот.

1. На пети сепаратор е направен од високо-квалитет пена, која не е само еднократно, лесно да се чисти и може да се користи следниот пат после миење и сушење, но, исто така, не болат рацете или нозете, и е многу мек и флексибилен за да го користите. 2. Производ големина : 4.1 x x 1.2 0.3 инч. 3.Пети сепаратори за преклопување на прсти не само за одделување прсти или прстите додека сликарство лак, но исто така и за релаксирање на прсти и прстите по напорен заврши. 4. Производ вклучува 1 пар на pinks пети сепаратори и 1 пар на сина пети сепаратори. 2 Пар Пети Сепаратори ,Мека Пена Пети Сепаратори Педикир,Одлична за Педикир Партија, Спа Партија, Професионални Салон, Нокти,Pinks&Сина.

Параметри на производот