.

Стигнат до Восок Забен Конец, Нане, Нане, нане, 1 Count

Стигнат до Восок Забен Конец, Нане, Нане, нане, 1 Count

DEN 138.00

Тековен
Во магацинот.

Ги отстранува до 52% повеќе плакети од Планирам Оригинални Нане.Слајдови лесно; екстра делите отпорни.Ада Прифатено (Американска Дентална Асоцијација).Нане восок; 55 метри.За Нега На Кожата Се Однесуваат На : Лош Здив, Крварење На Непцата.

Параметри на производот