.

Farberware машина за миење Садови Безбедно Nonstick Садови Садови и Тави Поставете, 15 Парче, Црна,21806

Farberware машина за миење Садови Безбедно Nonstick Садови Садови и Тави Поставете, 15 Парче, Црна,21806

DEN 1919.76

Тековен
Во магацинот.

ЗАКЛУЧУВАЊЕ НА ТОПЛИНА И ВКУС : Загрози-отпорни стакло капаци на опфатени садови и тави ја заклучите во топлина и вкус.Машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО САДОВИ И ТАВИ : Готвење во собата е машина за миење садови безбедно за брзо, лесно расчистување.ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ NONSTICK САДОВИ СЕТ : Врвен квалитет nonstick ентериери ослободување храна лесно за брзо расчистување.Долготрајни врвен квалитет nonstick палта на садови ентериери за одлична храна за ослободување, додека елегантни средини додадете контакт на стил на било кој тип на кујна décor.Да се загрози-отпорни стакло капаци функција лесен-за-фатете копчиња истовремено овозможувајќи готвење да се гледаат без топлина и влага загуба, и двоен-riveted се справува обезбеди силна потпора.ИЗДРЖЛИВИ ДОЛГОТРАЈНИ САДОВИ СО FARBERWARE : Цврстата алуминиумска садови и тави топлина брзо и рамномерно за квалитет на резултатите. Додај за да го поставите дури и повеќе од одлично, квалитет Farberware собирање на парчиња за дури и повеќе готвење погодност.Се било кујна започна во квалитет и стил со Farberware машина за миење Садови Безбедно Nonstick 15-Парче Сет Садови, и да го оставите расчистување на пример, перење на садови машина. Farberware обезбедува класичен квалитет и стабилност готвачи се потпира врз бидејќи 1900, со модерен стил за денес.Ја ЗЕМА ТОПЛИНАТА : Nonstick садови во собата е фурна безбедно да се 350°F.

Параметри на производот