.

Dolicer 12 Компјутери Вештачки Божиќ Црвени Бобинки Бери Произлегува Борови Гранки Свети Спреј Венец Зема Божиќ Занает Флорални Зема за Зимскиот Распуст DIY Занаети Бож

Dolicer 12 Компјутери Вештачки Божиќ Црвени Бобинки Бери Произлегува Борови Гранки Свети Спреј Венец Зема Божиќ

DEN 311.76

Тековен
Во магацинот.

Нашите бери гранки се опремени со Kraft хартија налепница, која може да се користи за декорација на ставки или да го држите бери гранки во место.Мини Зима ги Собереш Карактеристики : Зимски одмор флорални зема можат да бидат сместени во вазни, на Новогодишни елки, или во венци за подобрување на празнична атмосфера и радост.БОЖИЌ ЗЕМА ДИМЕНЗИЈА : Овие вештачки борови зема се 7.БОЖИЌ ЗЕМА МАТЕРИЈАЛ : борови шишарки се природни, плодови се foamy, а гранките се изработени од жица и twine.На ретро бои одговара на бери гранки многу добро, која е шлаг на торта.Дали сакате да имате некои украси за да се потенцира Божиќ или други фестивали' атмосфера?Оваа вештачка борови ги собереш е најдобар избор.Бојата на етикетата е дневник, која има ретро чувствуваат.Поради пакување метод на производот, ова борови шишарки гранка ќе биде свиткана до одреден степен, но тоа може да биде лесно да се обнови, без да влијаат на појавата и употреба.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас на време.Лисја и плодови се реални, и гранките се делумно завиткани во гроздобер twines и врзан со убав поклон.Инаку, многу луѓе ја одберете оваа Божиќ борови ги собереш да ги красат секој агол околу нив.Тоа е нормално за некои снегулки да падне.БОЖИЌ ЗЕМА ПО-ПРОДАЖБАТА на : Нашата цел е да им обезбеди на клиентите со одлични производи и внимателен услуга.Кога ќе примите овој лажен зима избере, не може да биде мала мирис и може да се стави во вентилирани место за 1-2 дена по нејзиниот прием.БОЖИЌ ЗЕМА ИЗГЛЕД : Овој Божиќ флорални ги собереш е таписерии и модерен, бојата е жив.

Параметри на производот