.

Уво Пирсинг Пиштол за Еднократна употреба Само Телото Уво Пирсинг Комплет Со 4mm Уво Студ Безбедност Уво Пирсинг Пиштол Комплет Алатка (Злато)

Уво Пирсинг Пиштол за Еднократна употреба Само Телото Уво Пирсинг Комплет Со 4mm Уво Студ Безбедност Уво Пирсинг

DEN 167.76

Тековен
Во магацинот.

♥Производи и на пакувањето се sterilized да се избегне воспаление.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Производ Функција : - револуционерниот за еднократна употреба на уво пирсинг единици се направени од страна на стручни медицински уреди производителот за да се елиминираат можните крст-инфекција и воспаление додека уво пирсинг - Секоја единица комбинира само-уништување на уво-пирсинг пиштол со вграден-во уво студ - Безболно, ако следење на настава.

Параметри на производот