.

Елегантен Сребро за Еднократна употреба Партија Прибор Пластични Предници w/Црна Рачка, 12 кт (1 пакет со 12 Предници)

Елегантен Сребро за Еднократна употреба Партија Прибор Пластични Предници w/Црна Рачка, 12 кт (1 пакет со 12

DEN 228.96

Тековен
Во магацинот.

Еден пакет од 12 Пластични Стандардна големина Предници.Ги комбинира елегантниот изглед со еднократна употреба погодност!Сребро пластични садови со црна рачки имаат изглед на метал есцајг, но се дизајнирани да бидат за еднократна употреба.Совршен за угостители, празник собири cookouts, излети и повеќе. 4-pc settings исто така достапни (предниците-лажици-ножеви) - се продава одделно.

Параметри на производот