.

WEAVER База на Врвот Монт - 429, Сјајна Црна

WEAVER База на Врвот Монт - 429, Сјајна Црна

DEN 1298.40

Тековен
Во магацинот.

Изработени од најквалитетни материјали.Лов домет месеци.Друг квалитет Bushnell производ.Врвот на планината алуминиумска основа.Машински да се тесни tolerances за обичај се вклопуваат.За монтажни и прилагодливи прстени.Алуминиум бази нудат максимална сила за прстени да се одржи тесни.Weaver Ремингтон 870 1100 48454 1 парче стандард база на алуминиум.Лов домет месеци.Изработени од најквалитетни материјали.

Параметри на производот