.

Futone Коса за Сечење Ножици Shears Сет, Фризерски Ножици Комплет за Коса, Средување на Ножици, Текстурирање Чистење Shears со Чешлање Чешел, Коса Чистење, Чешел, За Берберот

Futone Коса за Сечење Ножици Shears Сет, Фризерски Ножици Комплет за Коса, Средување на Ножици, Текстурирање

DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

Коса за сечење shears имаат квалитет ножеви за да им помогне беспрекорно се постигне совршен намали и фризура, и тоа им помага да се избегне губење на штети и подели завршува.МЕКА RUBBERS : додавање на мека внатрешна гумени прстени помага да се намали триењето и ја прави удобно да се користи.Ние однос задоволството на нашите клиенти, како наш врвен приоритет.Нашите shears и чешли беа произведени во согласност со екслузивно протокол за контрола на квалитетот, која обезбедува огромна долговечност на shears на долг рок.Нашите пар на shears се произведени со користење премиум квалитет на челик дека е дополнително подобрена, со јасни и прецизни ножеви, која им овозможува на корисниците да ја скрати својата коса, без никаков напор.Неговата казна индикаторот за да се обезбеди острина и издржливост.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1 ножици за сечење, 1 чистење ножици, 1 чешлање чешел, 1 чистење, чешел, 1 чешел косата, 2 шноли, 1 кожна торба, 1 избрише крпа.Ние сме посветени на производство на премиум квалитет средување на ножици за нашите клиенти.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Нашата фризерски ножици комплет доаѓа со широк спектар на додатоци, така што корисниците се во можност лесно и удобно да се постигне совршен изглед.Ние се гордееме на користење на не ' рѓосувачки челик кој обезбедува врвен квалитет и долговечност на shears.Тоа се вклопува во прстите лесно и е погодна за левак корисници.

Параметри на производот