.

Камериер Послужавник, СТП Кожа Catchall, Фах Организатор, Складирање Кутија за Часовници, Накит, Монети Копче Паричник, Јапонски Златниот Цвет Лозата Уметност Гроздобе

Камериер Послужавник, СТП Кожа Catchall, Фах Организатор, Складирање Кутија за Часовници, Накит, Монети Копче

DEN 167.76

Тековен
Во магацинот.

5x3cm (ширевте големина - 16x16cm).Мерењето е прирачник за мерење, ве молиме оставете околу 1cm грешка, ви благодарам.Можете да му дадете на вашето семејство, пријатели или љубовници, како подароци за Божиќ, денот на Благодарноста, Ден на Мајката, Таткото Ден, Денот на Вљубените и други празници.Тоа е, не се мие, но може да биде и ги избриша со крпа.Мултифункционален - Апликација за мобилен телефон, часовници, копчиња, накит, монети и други мали предмети, исто така и за вашата домашна Декорација.Големина - 11.Овие се одличен подарок идеја исто така-свадби, housewarming, groomsmen, годишнина , итн.Задоволството на клиентите е нашиот вечен извршување.И ние сме, исто така, се многу подготвени да го добиете вашиот вредни сугестии.Исклучителна Life Our фах не е само мали дневни потреби, но исто така и топло подарок.Топло Tips Due на разликата меѓу следење и снимање светлина, може да биде благо боја разликата помеѓу сликата и вистинскиот производ.Внимателен Service Every клиентите е многу важно за нас.Ексклузивно Прилагодување - Не ми се допаѓа бои и дезени?Тоа не е важно, ние обезбеди DIY прилагодување услуга!Само ни ги испратите вашите омилени слики преку електронска пошта, и може да имаат единствена послужавник.Ако имате било какви прашања по приемот на производот, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе го реши проблемот за вас.Згора на тоа, персоналните прилагодување може да направите вашиот подарок повеќе уникатна и значајна.

Параметри на производот