.

Преносни Рака-на слободен USB Вратот Фан со 2 Отстранлив Рачни Фан Батеријата Полнење USB Вентилатор со LCD Екранот се Прикажува и 3 Ниво Протокот на Воздух за Домашна Ка

Преносни Рака-на слободен USB Вратот Фан со 2 Отстранлив Рачни Фан Батеријата Полнење USB Вентилатор со LCD

DEN 231.84

Тековен
Во магацинот.

Тоа е компатибилен со повеќето компјутери, преносни моќ на банките и редовен приклучоци и така натаму.Полнење на вратот вентилатор за 3-4 часа, што може да го поддржи 4-12 часа од работното време.【СОВРШЕН ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА】Ако поради некоја причина не сте целосно задоволни со вашиот купување, или да наидат на проблеми при користење,можете да кликнете на "контактирајте со продавачот" копчето за да испратите некоја e-mail на нас, и Ние ќе го реши вашиот проблем, во рок од 24 часа и да се направи сте 100% задоволни!.Со помош на независни прекинувачи, вие сте во можност да го вклучите или исклучите фанови поединечно. 【НАДГРАДИ МОНТАЖНИ ДИЗАЈН】за Разлика од конвенционалните преносни вратот фан,ова монтажни дизајн лични вратот фан ви овозможува да се одвои оваа вратот фан во 2 поединечни фанови.Технички Карактеристики : Материјал : ABS Големина : 330x190mm Пакет Содржина : 1 x вратот фан 1 x usb-кабел Ако нешто не е точно, тогаш ве молиме не двоумете се да ги споделите со нас. 【ПОГОЛЕМ КАПАЦИТЕТОТ на БАТЕРИЈАТА со USB ВЕНТИЛАТОР】за Разлика од традиционалните вратот фан со 2000m Ah капацитетот на батеријата, нашите надградена верзија има вграден-во 2000m Ah литиум на двете страни, што е еквивалентно на вкупно капацитетот на батеријата на 4000m Ah. 【3 БРЗИНИ СИЛЕН ВЕТАР во насока на вратот фан може да се прилагоди, но се избегне ротирачки повеќе од 3 пати во иста насока.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.И можете да полнење на USB Вентилатор преку USB кабел.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.

Параметри на производот