.

Ноктите Gilter 12 Бои Светлечки Прав Блескав Боја Пигмент Флуоресцентни Прав Слика за Помине Уметност Декорација Светат во Темно - (Боја: 12Colors)

Ноктите Gilter 12 Бои Светлечки Прав Блескав Боја Пигмент Флуоресцентни Прав Слика за Помине Уметност Декорација

DEN 1778.40

Тековен
Во магацинот.

Боја : 12 Colors.NET WT : 20g/ЕЕЗ.Количина : 12 Colors.Предмет Тип : Ноктите Сјај.Опис : Feature Type : јас Светлечки Прав Сјај во Dark Color : 12 Colors Quantity : 12 Bottle Capacity : 20g/Bottle Effect : Luminous Include : 12 Bottles Светлечки Прав +1 Pcs Помине Lamp Feature : 1.Апсорбира светлина во сонцето и свети во темнината на night2. Може да се направи прозрачна боја (светлечки прав + лак + смола)3. Акрилик може да се направи (сјај во прав + акрилик прав ИЛИ акрил во прав)4 може да се направи нокти микс лепак (светлечки прав + лак или УВ гел)Може да декорација на нокти или телото, со што ќе се направи што повеќе посебно во фестивалот, како што се декорација на Светиот Ден, Божиќ, Carnival Item Спецификација : НЕТО WT : 20g/PCSQuantity : 12 Colors Item Тип : Ноктите Сјај.

Параметри на производот