.

IREANJ Линеарна Водич Железнички Топката Завртка SFU1605 Топката Завртка со Нут за CNC 300мм Линеарно Движење Производи

IREANJ Линеарна Водич Железнички Топката Завртка SFU1605 Топката Завртка со Нут за CNC 300мм Линеарно Движење

DEN 2851.68

Тековен
Во магацинот.

1.Тркалање на топката прецизност, во голема мера се намалува триењето отпор. 2.Ротари движење и линеарно движење се конвертира во секоја.други, и челик топката се користи како подвижна медиум. 3.Издржливи, долг животен век.Ако не сте задоволни се сретнат во секој поглед, ве молиме да имаат никакво двоумење да контакт ,Ние ќе се обидеме потрудиме да resove тоа.Ако не сте задоволни се сретнат во секој поглед, ве молиме да имаат никакво двоумење да контакт ,Ние ќе се обидеме потрудиме да resove тоа.Карактеристики : Материјал : Имајќи steel Color : silver Size : 30.5 x 1cm Diameter : 1.7 cm The топката завртка орев е идеална за возење уред за ротари движење и линеарно движење.Неговата структура се карактеризира со завртка ритам со завртки орев со топка (asintermediate пренос елемент), за да се намали триењето.Пакет се Вклучени : 1 x Топката Screw Your 100% задоволство е нашата крајна цел е,ако имате било каков проблем,ве молиме слободно контактирајте со нас!.

Параметри на производот