.

Пинк Штркот Брадавица Крем: Органски Брадавица Balm, Постпартален Essentials за Мајки Доилки, Ланолин-Бесплатно со Шеј Путер + Маслото од Јојоба + Кокосово Масло, За Сува Ко

Пинк Штркот Брадавица Крем: Органски Брадавица Balm, Постпартален Essentials за Мајки Доилки, Ланолин-Бесплатно

DEN 1032.00

Тековен
Во магацинот.

Придавам влогови + смири : Обезбедува ослободување од чување болки со добра формула за да помогне да се заштитат + влогови сува брадавиците и да ја вратите еластичноста на кожата.Се однесува на брадавица област по секое хранење.Додадете колку што е потребно.Безбедна за мајка + бебе.Хидрат + заштитат : Содржи анти-воспалителни лековити својства кои помагаат да се спречат chapping + chafing и да се промовира здрава протокот на крв кон кожата за да се заштитат чувствителните области.Чистење : Направен без глутен, пченица, млеко, соја, GMOs, и повеќе.Трети-лица да се тестираат.Сите essentials : 100% органски состојки, како што се Шеј Путер, Какао Путер, Кокосово Масло, Јојоба Семе на Нафта, и Слатко Бадемово Масло, за да им помогне на смири, придавам влогови и заштита на сува кожа.Жените во сопственост + стартувај : Нашиот основач и извршен ДИРЕКТОР е жена, а повеќе од 80% од нашите вработени се жени.Ние сме на мисија да им обезбеди на жените со надеж и позитивно влијание на сите дека доаѓа во контакт со Розова Штркот.

Параметри на производот