.

ASDFGH USB Полнење Т-Сечилото Професионални Коса Тример Електрични Коса Clipper Машки Брада Тример Батерија Коса Машина Машина Коса Clippers за Мажи

ASDFGH USB Полнење Т-Сечилото Професионални Коса Тример Електрични Коса Clipper Машки Брада Тример Батерија

DEN 20674.56

Тековен
Во магацинот.

1.Тоа е идеален подарок за вашето семејство или пријатели. 2.Професионални монтажни нож,висока прецизност,и може да се мијат. 3.Сечилото и моќен мотор може да се намали коса брзо без да се заглавени во косата или повреда на кожата. 4.Ниски-бучава дизајн,нема да пирс или да се меша со други за време на работата. 5.Сечилото префрлете се со прилагодлива должина може да бидат фино подесени да произведуваат различни фризури. 1.Тоа е идеален подарок за вашето семејство или friends2.Професионални монтажни нож,висока прецизност,и може да се мијат.3.Сечилото и моќен мотор може да се намали коса брзо без да се заглавени во косата или повреда на кожата.4.Ниски-бучава дизајн,нема да пирс или да се меша со други за време на работата.5.Сечилото префрлете се со прилагодлива должина може да бидат фино подесени да произведуваат различни фризури.Предмет тип : trimmer Material : ABSSize : USBCharging предмет тип : trimmer Material : ABS+steel Professional коса clipper име : Професионални коса clipper The пакет содржи : коса clipper*1 и нејзините accessories If не сте задоволни со овој производ,можете да одат до продавница за да го проверите други слични производи;ако имате било какви прашања за овој производ,можете да пратите e-mail на нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа,ви благодариме!Прилагодливи коси лост, го прави лесно да избледи и се вклопуваат.

Параметри на производот