.

МАСНИ CHOWCHOW Куче столче Покрива Водоотпорни столче Заштитник за домашни Миленици Пред Седиштето Нула Доказ Не се Лизга Трајни производи за Автомобили,Камиони & спо?

МАСНИ CHOWCHOW Куче столче Покрива Водоотпорни столче Заштитник за домашни Миленици Пред Седиштето Нула

DEN 599.76

Тековен
Во магацинот.

СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ - МАСНИ CHOWCHOW пред седиштето автомобил покритие мерки 20"(W) x 46"( Л)x 10"(В) куче столче опфаќа дизајниран за пред столче на сите стандардни автомобили.Не само за вашата прекрасна домашно милениче, но исто така и за децата.ПРЕДНИТЕ се ПОКРИВААТ СО СТРАНА КЛАПИ - Тоа може лесно да се вклопуваат во предната седиштето на повеќето стандардни возила.Со страна клапи, овој водоотпорен пред столче покритие за кучиња може да се заштити вашиот седиште е на сите страни.Водоотпорен-Направени со висок квалитет тешки-должност полиестер за издржливост. 4 слоевит водоотпорен СТП за екстра comfortability.Штити седиште од домашно милениче коса, кал и вода, не грижете се за нечистотија, првут или ноктот марки на вашиот места.NONSLIP & ЛИЗГАЧКИ - Вклучува rubberized анти слајд дното, седиште сидро и брзо ослободување токи дека околу потпирачи за глава и седиште назад.Исто така, на дното седиште здолниште да се спречи седиште маска од лизгање наоколу.ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА & ЧИСТИ - Лесно да се инсталира со брзо ослободување клипови.Само snap на тока ремени околу вашиот автомобил е потпирачи за глава и навивам во седиштето подлога.Лесно да се чистат со влажна крпа или правосмукалка.УДОБЕН ГОЛЕМА ЏЕБ - Со една голема складирање џеб на предниот дел од автомобилот seat поклопецот е здолниште.Тоа ќе биде многу погодно за пристап куче материјали, поводник, играчки, и други мали нешта.Гаранција - Ние исто така ви нуди 100% ризик задоволство гаранција да ти купи со доверба.

Параметри на производот