.

KF страната Maual контрола агол подолу седиште вентил за вакуум изолација, го исклучи, портата вентил

KF страната Maual контрола агол подолу седиште вентил за вакуум изолација, го исклучи, портата вентил

DEN 1432.80

Тековен
Во магацинот.

????Пакетот вклучува 1 KF25 подолу агол вентил. ♊ Двете пристаништа се ISO-KF KF25 NW25 страната. ✔️ Во отворена позиција, работ-заварени јастуци и вентил седиште се движат надвор од гас патот и притоа постигнување на високи conductance. ????подолу затворен вентил, вентил седиште е FKM О-ринг со добра хемиска отпорност и висока температура компатибилни.

Параметри на производот