.

MAXTOOL 2 парчиња 16NR12ACME Внатрешни Американски Acme Indexable Провира Внесува 3/8 I. C. 12 TPI Карбид TIALN-Грб; 16NR12ACME-T02

MAXTOOL 2 парчиња 16NR12ACME Внатрешни Американски Acme Indexable Провира Внесува 3/8 I. C. 12 TPI Карбид TIALN-Грб;

DEN 454.32

Тековен
Во магацинот.

Сите внесува имаат одличен Анти-Built-Up и Chipping отпор.TIALN Обложени е погодна за обработка на челик, леано железо и челик со големи димензии во поголема брзина, и КАЛАЈ-Обложени или M20 Обложени одговара за општи сечење со пониски сечење брзина, и тоа исто така е подобро за сечење обоени материјали, како што се месинг, алуминиум и др.Секогаш може да се потпре на Max Tool Max Tool е слоганот е постојан Квалитет Max Tool!Tool Max!.

Параметри на производот