.

Lin-A-Lex Дрвени DIY Боја со Броеви за Возрасни, Дрвена Табла Комплет 16x20 Rusti Уметности и Занаети Дома Ѕид Оркестарот со Гроздобер Замокот, Почетник Пријателски Сликарств

Lin-A-Lex Дрвени DIY Боја со Броеви за Возрасни, Дрвена Табла Комплет 16x20 Rusti Уметности и Занаети Дома Ѕид

DEN 818.40

Тековен
Во магацинот.

Забава, Опуштање и Инспиративни – Создавање на свој убава работа на уметноста е одличен начин да се опуштите, да се развивам, со чаша вино и уживајте во создавање на нешто што е сосема оригинална и сите на свој.Тоа исто така го прави одличен подарок идеја за најблиски.Богатата, Енергична Палетата на Оваа премија уметност поставите доаѓа со 24 јасни акрилик масло бои за да ви помогне да се создаде вашиот убава, еден-на-еден вид уметнички дела.Инструкциите се направи полесно да се разбере она што боја на каде оди, како да се вклопуваат нив, и како да се создаде длабочина и дели.Ние исто така користиме синтетички влакна во нашата перат и еднократно боја четки за да помогне во намалување на вирусот и да се подобри целокупното жилавоста, како што се наслика на текстура дрво површината.Ние сме дури и да се вклучени сите четки, акрилни бои, и чекор-по-чекор инструкции за да им помогне да се претвори вашиот уметничко дело во вистинско ремек дело.Перат и Еднократно Четки Ние сме вклучени три поединечни боја четки со секоја уметност во собата да го прават тоа полесно да се работи со повеќе бои истовремено без да се премине бои или намали севкупниот квалитет на работа.Од суштинско значење Сликарство Додатоци се Вклучени во Нашата DIY боја со броеви сет, исто така доаѓа со три обновливи синтетички сликарски четки и собирање на различни акрилик масло бои за да ви помогнат да го фати секој прекрасни детали со шарени јасност.Детали за производот : DIY Дрвени Боја со Броеви за Полнење Природен Дрво Површината Виси Куки Чекор-по-Чекор Инструкции 3 Акрилик Четки 24 Акрилна Боја Бои.

Параметри на производот