.

ASDFGH Професионални Електрични Коса Clipper Батерија Коса Тример за Мажи Берберот LCD Губење на Машина за Сечење Млазници 3-25мм Коса Clippers за Мажи (Set : Set 3)

ASDFGH Професионални Електрични Коса Clipper Батерија Коса Тример за Мажи Берберот LCD Губење на Машина за Сечење

DEN 18247.20

Тековен
Во магацинот.

Можете да добиете фризура сакате дома. На ергономски коса clipper има лесни, но силни станбена единица, лесен за употреба, многу издржлив и лесен за ракување. Обезбеди флексибилност на фризура, плус лево и десно чешли може да ви помогнат подобро да се контролира фризура.Ја прилагодува брзината ви овозможува да го контролирате сечење време. На ергономски коса clipper има лесни, но силни станбена единица, лесен за употреба, многу издржлив и лесен за ракување.Водоотпорен и монтажни дизајн обезбедува нејзината чистота. Сечилото може да биде едноставно buckled и изваден. Телото на електрична коса clipper има мазни рабови и не засеци, погоден за мажи и деца.Ја прилагодува брзината ви овозможува да го контролирате сечење време.Водоотпорен и монтажни дизајн обезбедува нејзината чистота. Обезбеди флексибилност на фризура, плус лево и десно чешли може да ви помогнат подобро да се контролира фризура. Мажите коса clipper сечилото донесува единствена сечилото адаптација mute технологија, која во голема мера може да се намали внатрешно триење.

Параметри на производот