.

Бебе Момчиња Девојчиња Ѕвезда Висока Врвот Патики Мека Против Пролизгување Единствена Новородено Бебе Прво Пешаци Платно Тексас Чевли

Бебе Момчиња Девојчиња Ѕвезда Висока Врвот Патики Мека Против Пролизгување Единствена Новородено Бебе Прво Пешаци

DEN 143.76

Тековен
Во магацинот.

【ЛЕСНО се НОСАТ】 Лесно Исклучување,Лесно На,Чипка-up го прави нашето платно чевли лесно да се стави на, полетување, и што е најважно, да остане на вашето дете на нозе!.Ние секогаш биле посветени на создавање на разни на бебе и деца производи и одржување на нови дизајни.Одлично да се фрли на со секојдневна облека и да додадете топла и забава со нашите симпатична booties Предмет Тип : Бебе Ѕвезда Висока Врвот Глуждот Платно Патики Големина : Одговара За 0-18 Месеци Бебето Боја : Мулти Бои Како Сликата Шоу Сезона : Сите Сезони Родова :Унисекс Новородено Бебе Дете Бебе Пакетот вклучува : 1 пар на патики 1 Inche=2.Најдобри туш роденденски подарок за новороденче.достапни за 3-18 месеци бебето.Ако сакате да се најдете на првиот пар креветчето чевли за вашето бебе, ние ќе бидат добар избор за вас.Huiyou е мода, енергична и модерен бренд. 【БЕЗБЕДНОСТ】 Повеќе Безбедносни тест, БЕЗ било стимулација на кожата на бебето, заштити бебето здрав раст. 【МЕКА】 Мека против пролизгување памук единствена и мала тежина совршен за учење на прошетка.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Симпатична стил костим за внатрешна одење,индексирање,играње и др.

Параметри на производот