.

Мајката на Младоженецот, Подарок од Невестата, Свадба Подароци за Мајката на Младоженецот, Валентин Роденденски Подарок за Мајка на Младоженецот од Невестата, Ви Б

Мајката на Младоженецот, Подарок од Невестата, Свадба Подароци за Мајката на Младоженецот, Валентин Роденденски

DEN 311.52

Тековен
Во магацинот.

Подарок за Мајка на Младоженецот Од Невестата - Квалитет розово злато компактно огледало изгравирани со слатка реченицата"Само најсилните жени се подигне такви големи мажи.Јас ветувам да го сакам за остатокот од мојот живот.Ви благодариме за подигање на него за да биде човекот на моите соништа.".Мајка во Законот Подароци од Ќерка во Законот - Совршен подарок за мајка на младоженецот на ангажман партија, свадба туш, свадба подарок за младоженецот е мајка од невестата, ден на мајката, роденденски подарок за мајка во законот, денот на Благодарноста, Божиќ подароци и Нова Година подароци за нова мајка, ви благодариме подарок за мајка ми во законот и повеќе.Двострано Џеб Огледало Огледало школка е направено од нерѓосувачки челик и обложено со висок сјај розово злато со lasered гравирање.Двострани виткање огледало, Еден полиран стакло и 1 X совршен за било какви посебни денови како што се Родендени, Свадба, Ангажман, Денот на Вљубените, Годишнини, Божиќ и повеќе.Спецификација : ☑Материјал : Алуминиум легура школка + Стакло ☑Боја : Роза Злато ☑Големина : 2.6 x 2.6 x 0.4 инчен ☑Тежина : 0.067 kg (2.34 мл) Пакет, вклучувајќи : -1x Розово Злато Компактно Огледало -1x Подарок Кутија Совети!!! 1.Може да постои мало отстапување на производ димензии поради прирачник за мерење. 2.Ве молиме кора исклучите некоја заштитна фолија на површината на огледалото, откако ќе ја добијат. 3.Контактирате за ако имате било какви прашања, ние ќе ви одговори што во времето.

Параметри на производот

☑Material:
Aluminum alloy shell + Glass
☑Color:
Rose Gold
☑Size:
2.6 x 2.6 x 0.4 inch
☑Weight:
0.067kg (2.34 oz)
Package including:
-1x Rose Gold Compact Mirror :
-1x Gift Box :
Tips!!! :
1.There might be a slight deviation of product dimensions due to manual measurement. :
2.Please peel off the protective film on the surface of the mirror after you receive it. :
3.Contact us if you have any questions, we will reply you in time. :