.

Американската Metalcraft-MTUB12 Поцинкуван када, 95 оз, Сребро.

Американската Metalcraft-MTUB12 Поцинкуван када, 95 оз, Сребро.

DEN 323.76

Тековен
Во магацинот.

Природни поцинкуван када со страна се справи.Направен од челик материјал.Поцинкуван када е совршен за сендвичи или мирудии и додава шарм на услугата.Челичната конструкција го држи овој безвременски када од rusting па тоа ќе биде корисно во вашиот грижеа настани и лица.Мерки 12-инчен дијаметар од 3-инчен висина.Овој природен поцинкуван када со страна се справи со е направен од челик.Поцинкуван када е совршен за сендвичи или мирудии и додава шарм на услугата.Челичната конструкција го држи овој безвременски када од rusting па тоа ќе биде корисно во вашиот грижеа настани и лица.Нејзиното око-фаќање и класичен изглед се прилагодува и на било кој амбиент.Мерки 12-инчен дијаметар од 3-инчен висина.Додадете шарм на било tabletop со Американските Metalcraft е Природен Поцинкуван Челик Кади и Кофи!Внимателно стокмено, овие сребрена боја алатки се направени од издржлив челик за години на секојдневна употреба.За било која намена од сендвичи сервер, за да condiment и пијалаци носителот, овие око-фаќање кади и кофи се мора да се има за ресторани и домови во потрага за да додадете класичен изглед на нивните табели.Рачките се наоѓаат на секоја страна, и нивниот лесен дизајн е одлична за лесно чистење и складирање.

Параметри на производот