.

Asixxsix од не ' Рѓосувачки Челик, Таписерии Изработка 2бр Служат Фах Нерѓосувачки Челик Храна Послужавник, Овошје Десерт за Хотел Ужинка

Asixxsix од не ' Рѓосувачки Челик, Таписерии Изработка 2бр Служат Фах Нерѓосувачки Челик Храна Послужавник,

DEN 292.56

Тековен
Во магацинот.

Ве молиме овозможи 0-2 cm грешка поради прирачник за мерење.Функција : 1.Ви благодариме за вашето разбирање. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.Лесно да се исчисти, не се кријат нечистотија, безбедно да се користи и може директно да контакт за храна.Исклучителна изработка и прекрасен изглед бидете сигурни дека нејзината популарност.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Тип На : Нерѓосувачки Челик, Храна Tray Material : Нерѓосувачки Steel Color : Како Слики Прикажани Производ Големина : Прибл. Тоа е совршен и погоден за да ги чувате храна, грицки, десерт, овошје, хотел прибор за на маса крпа плочи или други работи. Усвојува премиум дебели нерѓосувачки челик материјал, кој е силен, издржлив и анти‑падот. Исклучителна изработка и прекрасен изглед бидете сигурни дека нејзината популарност.1in Weight : Прибл.

Параметри на производот