.

MOHAWK Завршувањето на Производи Пополни Стап (Fil-Stik) Китови се Држиме за Дрво Поправка (Шкрилци)- Бришење На Полу-Мек Восок Додатен Стап

MOHAWK Завршувањето на Производи Пополни Стап (Fil-Stik) Китови се Држиме за Дрво Поправка (Шкрилци)- Бришење

DEN 245.76

Тековен
Во магацинот.

ANSWER : ___________________________ NOTE : БОИ СЕ ПРИБЛИЖНИ ЗАСТАПУВАЊЕ НА ВИСТИНСКИТЕ БОИ СО КОРИСТЕЊЕ НА СОВРЕМЕНА ПРОЦЕС ТЕХНИКИ.Работи и на повеќето дрвени површини во мал сообраќај области.МНОГУ РАЗНОВРСНА - се Користи за разни поправки вклучувајќи ноктите или завртка дупки, nicks, гребнатини, пукнатини, итн. Можат да бидат заштитени со Тон Заврши® aerosols или други врвот на облоги.ДОВЕРЛИВ БРЕНД - Доверлив од 1948, Mohawk Завршувањето на Производи е водечки производител и дистрибутер на професионални дрво и кожа допир-up поправка и доработка на производи. - буквално секој затворен дрвена површина во мал сообраќај области!.Пополнете Стапчиња се соодветни за повеќето затворен апликации, додека без облека ќе дојде во контакт или ништо топла ќе ја допре површината.Брзо и Лесно се елиминираат гребнатини, nicks или гребнатинки на дрво, мебел, слика рамки, пластика и ламперија со Fil-Stik, нашите полу-тешко додатен китови стапчиња.Нема топлина или посебни потребни алатки.Направен во U.ВАРИЈАЦИИ МОЖЕ ДА СЕ СЛУЧИ.DO IT YOURSELF - Овие полу-тешко китови стапови ви даде поголема флексибилност, да се пополни во nicks, гребнатини, или со отворен агол зглобовите на мебел, часовникот, вратата метеж, вратата и чаир нозете лесно и беспрекорно себе!.

Параметри на производот