.

10 компјутери 8oz Хип Колба за Алкохол Нерѓосувачки Челик Leakproof Црна Кожа со 10 компјутери Инка за Подарок, Кампување, Свадба Партија

10 компјутери 8oz Хип Колба за Алкохол Нерѓосувачки Челик Leakproof Црна Кожа со 10 компјутери Инка за Подарок,

DEN 767.76

Тековен
Во магацинот.

【СОВРШЕН ПОСТАВИТЕ】 : ќе добиете 10 парчиња од не ' Рѓосувачки Челик Колба и 10 парчиња Инка. 【ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ】 : колкот колба е направен од најдобрите храна одделение од нерѓосувачки челик, кој е безбеден и хигиенски lead-free заварување, безбедно и трајни, да се заштити вашето здравје до најголемиот степен. 【ПРЕНОСНИ КАПАЦИТЕТИ】 : џеб колба е компактна големина и внимателен кривина го прави лесен за чување во џеб или ранец. 【ШИРОК СПЕКТАР НА УПОТРЕБА】 : 8 мл алкохол колба продавници виски, бурбон, вотка, џин, текила, ракија, рум или коњак пијалоци; совршен подарок за секоја Прилика или Празник вклучувајќи; Булчински Партии, Дипломирањето, Денот на Таткото, Партии, Спортски Настани, Cookouts, Голф, Кампување, Патот-патувања и сите други активности на отворено. 【РИЗИК ГАРАНТИРА】 : 5-ѕвезда услуги на клиентите.Ако не сте задоволни со производот се должи на влошување на квалитетот прашање, контактирајте со нас веднаш!ние ќе го замени вашиот објект или рефундирање на дека.Обезбедување на квалитет и грижете се-бесплатно!Акт СЕГА!.СОВРШЕН ПОДАРОК Дали сте во потрага за да се излади елегантен подарок за вашиот маж, сопруг, дечко, брат, татко или пријател?Оваа Колби се одлични за родендени, денот на таткото, groomsmen, булчински, најдобриот човек, Божиќ, и свадби, дипломски итн Пакет количина : 10 парчиња Пиење Колба и 10 парчиња Инка.

Параметри на производот