.

Magicfly Црна Акрилна Кожа Боја + Magicfly 30 Бои Постојан Мека Ткаенина Боја Сет

Magicfly Црна Акрилна Кожа Боја + Magicfly 30 Бои Постојан Мека Ткаенина Боја Сет

DEN 506.40

Тековен
Во магацинот.

【Ефективни и Енергична Црна Кожа Бои】 Нашата кожа за на доградба на акрилни бои се дизајнирани со голем капацитет и се повеќе ефективни.Опремен со 2 бои (црна + светат во темно зелена) и 1 полу-сјај акрилик finisher да ги задоволат своите основни потреби за сликарство, занает и кожа поправка. 【Мулти-функција Кожа Боја】кожа акрилна боја за полнење е погодна за различни површини, како што се кожни чевли, патики, софи, кожни јакни, чанти, кожни чанти, итн.Ги исполни вашите различни потреби!. 【Разноврсна & Safe Ткаенина Бои】Овој сет на полу-транспарентно боја може да се користи на синтетички и природни ткаенини.Без греење се потребни, сува брзо и нашите бои може да остане стави со различни перформанси за долго време.Спаси многу проблеми!Се применуваат овој постојан & сува брзо бои за вашата маичка, фармерки, платно или чевли се користи четка и се разредува со вода за подобри ефекти. 【Безбедно и Премиум Боја】 Согласува да ASTM D4236 и EN71, Magicfly бои се безбедни и не-токсични за човечкото тело и пријателски за животната средина. 【Идеален Подарок Избор】Добро завиткан со исклучителна обоени кутија, тоа е фантастичен подарок избор за DIY hobbyist, дизајнери и занаетчиски ентузијасти за роденден, за Нова Година, Божиќ и другите празници.Magicfly Црна Акрилна Кожа Боја + Magicfly 30 Бои Постојан Мека Ткаенина Боја Во Собата.

Параметри на производот