.

Челик Поставите Завртка, Обична Заврши, Хексадецимален Штекер Диск, Купот Точка, ги Исполнува ASME B18.3/ASTM F912/МФИ 124, 1-1/2 Должина, 1-8 Теми (Пакување од 25)

Челик Поставите Завртка, Обична Заврши, Хексадецимален Штекер Диск, Купот Точка, ги Исполнува ASME B18.3/ASTM

DEN 311.28

Тековен
Во магацинот.

Куп Точка е најчестиот точка тип, со добро држење способност.На навој fastener големина името вклучува информации за голем надворешен дијаметар проследено со конци по инч, што укажува ако тоа е груб или парична казна.Место на најлон применува на нишки се зголемува грчевито држејќи се за моќ и ги држи во место.

Параметри на производот