.

Сте Ја Добиле Оваа Татко Облека Смешно Нов Татко Подарок Новороденче Bodysuit

Сте Ја Добиле Оваа Татко Облека Смешно Нов Татко Подарок Новороденче Bodysuit

DEN 215.76

Тековен
Во магацинот.

100% Памук.Предвремени затворање.Малку bodysuit за вашето бебе бебе туш подарок идеја за новиот татко.Денот на таткото подарок за новиот татко.Смешни бебе момче бебе девојка облека.Сте ја добиле оваа тато бебе облека за новородениот син или ќерка и за новиот татко.Прв пат таткото подарок.Симпатична татковци ден подарок за нова татковците - тато и мене тимови.Смешни нов татко бебе облека за бебе бебе момче или девојка.За семејни фотографии.Печатени во сад. 100% чешлани ringspun памук, Хедер е 90/10 чешлани ringspun памук/полиестер, CVC бои се 60/40 чешлани ringspun памук/полиестер, Бела е пораби со 100% памук конец, 1 × 1 бебе ребро, Flatlock stitched шевовите, Двојно-игла ребрести обврзувачки за вратот, рамената, ракави и ногата отворања, Иновативни три-брзо затворање.

Параметри на производот