.

Долгата Брановидна Перики со Удира Браун Перики за Жените, Отпорни на Топлина Бран Синтетички Перики за Дневно/Партија/Cosplay (18 Инчи,Браун)

Долгата Брановидна Перики со Удира Браун Перики за Жените, Отпорни на Топлина Бран Синтетички Перики за Дневно/Партија/Cosplay

DEN 527.76

Тековен
Во магацинот.

EMMOR се посвети на созд comfortalbe секојдневна употреба перика.Таа има два ремени кој може да се приспособи за да се направи тоа ви одговара.Ве молиме контактирајте со нас ако било кое прашање.Перика Детали Перики Тип : Синтетички Перики Материјал : Висок Квалитет на синтетички влакна Боја : Исто Како Picture Cap Големина : Медиум (просечната големина) Може да Се Permed : Да(под 320 Fahrenheit) Можат да Бидат Обоени : Нема Функција : Лепак-помалку / Еластична Прилагодливи Рака Пакет вклучуваат : 1pc перика, 1pc перика капа.Предмети може да биде вратена во рок од 30 дена од денот на приемот на испорака.Можете да го носат за секојдневна употреба, костим партија, cosplay, датира, мода, или само за забава.П : Може да биде обоена?A : Тоа е синтетички перика и тоа не може да биде обоена.Постојат два прилагодување ремени во два страна на перика, која може да се испреплетени да фикс позиција за да одговараат на различни глава големини.Ве молиме Имајте на ум : Овој перика не можат да бидат обоени/обоена.Ве молиме контактирајте со нас, прво, пред да се вратат.Ќе добиете реална и природен изглед со тоа. 【Прилагодлива Големина】-Тоа се користи дише зголеми нето внатре кои прават да се чувствувате удобно кога ќе го носат.Постојат некои боја разлики, бидејќи на светлината и да ги следат.П : Дали тоа одговара на сите?A : Тоа може да се вклопи во поголемиот дел од луѓето. 【2 парчиња Слободни Перика Капа】- Боја : истиот со фотографија;се Вклучени : 1pc перика+ 1pc перика капа.Ние ќе се фокусираме на перика над 10 години.【Поставен Перика】- Оваа шармантна перика користи посебна технологија за да се направи перика природни и уредни.

Параметри на производот