.

Бања Коцки Бела, Мултифункционални Пластични Када Полица Соодветна за Када и Кујнски Мијалник Бања Прибор, Гледање Филмови Достапни Бања Коцки со Не се Лизга Зафат

Бања Коцки Бела, Мултифункционални Пластични Када Полица Соодветна за Када и Кујнски Мијалник Бања Прибор, Гледање

DEN 623.76

Тековен
Во магацинот.

【ФУНКЦИЈА НАДГРАДБА】 PP+ TPR материјал,и нема потреба да се грижите за материјал распаѓање.Надградена бања лента ви овозможува да се види филмови, а земајќи бања. 【ПРОДОЛЖИ КАДА ФАХ】Стандардна големина—22"*7.08"*2.36".Најмалку погоден за 15.75" широк кади.И Двете Страни може да се Протегала и Повлечете назад,најголем долг може да се прошири до 31", погоден за повеќето када( Освен кадата ширина повеќе од 31"). 【АНТИ-Лизга соба, можете да ги чувате деца играчки значи дека играчки не се расфрлани во секој агол.Кога децата се во када, тие исто така може да го користите продолжен када рек како простор за играчки.

Параметри на производот