.

Имајте На Гранка Салата Drawstring Ранец String Торба Sackpack За Мажи Жени Пешачење Јога Патување Плажа

Имајте На Гранка Салата Drawstring Ранец String Торба Sackpack За Мажи Жени Пешачење Јога Патување Плажа

DEN 1056.00

Тековен
Во магацинот.

Прилагодливи Дизајн : Ова Крпа Кеси Со Drawstrings Доаѓа Со Прилагодливи Drawstring Така Може Да Се Прилагоди На Совршена Должина За Вашата Удобност И Цврсти, Густи Ремени Земе Товарот Исклучите Вашиот Рамената.Боја : Мечка На Власт Без Разлика Дали Ви Се Случува Да Салата, Патување Или На Излет, На Drawstring Ранец Може Да Ви Помогне Слободни Вашите Раце И Да Се Земе Сè, Така Што Вашите Лични Предмети Може Да Биде Безбеден, Уреден И Организиран!Спецификација На Производот : 1.100% Гаранција За Квалитет : Ние Обезбедува 100% Задоволни Сервис И Гаранција.

Параметри на производот